پچ کورد فیبر نوری نگزنس SCSC N1234CCY2 2m

توضیحات

Patch Cord Nexans SC-SC Single Mode Duplex N123.4CCY2 2m

پچ کورد های فیبر نوری به طور معمول به منظور ایجاد ارتباط بین دستگاه های اکتیو شبکه و انتهای سربندی شده کابل های فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرند. دراین خصوص بسته به نوع آداپتور های محل سربندی کابل و نوع کانکتور ورودی دستگاه اکتیو پچ کورد ها نیز با کانکتور مورد نظر تولید می گردند. بر این اساس انواع پچ کورد های فیبر نوری مالتی مود و سینگل مود با کانکتورهای LC, SC, FC, ST, E-2000, MTRJ و … که بسته به نوع پلیش کانکتور ها APC و PC ، در نوع مالتی مود مانند دسته بندی کابل ها انواع OM1, OM2, OM3, OM4 که تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات دارند تقسیم نمود.

مشخصات فنی:

  • پچ کورد فیبر نوری نگزنس سینگل مد داپلکس
  • سایز کابل : 2 متر
  • نوع کانکتور : SC-SC
0/5 (0 نظر)

مشخصات فنی

گارانتی

یک سال

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ کورد فیبر نوری نگزنس SCSC N1234CCY2 2m”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست