دانلود نرم افزار دستگاه تست فلوک Linkware- دانلود نرم افزار OTDR Viewer

دانلود نرم افزار دستگاه تست فلوک Linkware

نرم افزار تست فلوک PC LinkWare به شما امکان می دهد داده های مربوط به نتایج تست را از چندین دستگاه تستر کابل با این برنامه ی تحت سیستم عامل ویندوز مدیریت کنید.

این بخش برای دانلود نرم افزار دستگاه تست فلوک Linkware می باشد.

این برنامه می تواند با کمک به شما در سازماندهی سریع ، ویرایش ، مشاهده ، چاپ ، ذخیره یا بایگانی نتایج تست مدیریت بر پروژه را آسان تر کند.

شما می توانید نتایج آزمایش را از دستگاه تستر خود در پایگاه داده نرم افزار LinkWare موجود import کرده و سپس نتایج را بر اساس فیلدها یا پارامترهای داده مدنظرتان مرتب ، جستجو و سازماندهی کنید.

همچنین می توانید روی امنیت داده های خود مطمعن باشید زیرا هرگونه داده ای که با LinkWare در رایانه شما بارگذاری می شود مطمئنا از حافظه یک دستگاه تستر استخراج شده است زیرا فایل های FLW نتایج تست قابل دستکاری نیستند.

دانلود آخرین به‌روزرسانی نسخه 10.8 از این نرم‌افزار جهت مدیریت دستگاه‌های تست شبکه Fluke Networks از قبیل DSX-5000 ،DSX-8000 ،Certifiber Pro ،OptiFiber Pro.

لینک دانلود مستقیم

بیشتر بخوانید : تست فلوک کابل شبکه چیست

OTDR Viewer یک نسخه رایگان و با قابلیت محدود از نرم افزار شبیه سازی OTDR AQ7932 است که امکان مشاهده و تجزیه و تحلیل فایل های OTDR را بدون احتساب عملکرد چاپ و ایجاد گزارش فراهم می کند.

مدل های قابل پشتیبانی

سری AQ7270، سری AQ7275، سری AQ1200، سری AQ7280، سری AQ1000 و سری AQ1210

لینک دانلود مستقیم

رمز فایل های فشرده : Viranet.ir

فهرست