دانلود نرم افزار دستگاه تست فلوک Linkware- دانلود نرم افزار OTDR Viewer

دانلود نرم افزار دستگاه تست فلوک Linkware

نرم افزار تست فلوک PC LinkWare به شما امکان می‌دهد داده‌های مربوط به نتایج تست را از چندین دستگاه تستر کابل با این برنامه‌ی تحت سیستم عامل ویندوز مدیریت کنید.

این بخش برای دانلود نرم افزار دستگاه تست فلوک Linkware می‌باشد.

این برنامه می‌تواند با کمک به شما در سازماندهی سریع، ویرایش، مشاهده، چاپ، ذخیره یا بایگانی نتایج تست مدیریت بر پروژه را آسان‌تر کند.

شما می‌توانید نتایج آزمایش را از دستگاه تستر خود در پایگاه داده نرم افزار LinkWare موجود import کرده و سپس نتایج را بر اساس فیلدها یا پارامترهای داده مدنظرتان مرتب، جستجو و سازماندهی کنید.

همچنین می‌توانید روی امنیت داده‌های خود مطمئن باشید، زیرا هرگونه داده‌ای که با LinkWare در رایانه شما بارگذاری می‌شود، مطمئنا از حافظه یک دستگاه تستر استخراج شده است، زیرا فایل‌های FLW نتایج تست قابل دستکاری نیستند.

دانلود آخرین به‌روزرسانی نسخه 10.8 از این نرم‌افزار جهت مدیریت دستگاه‌های تست شبکه Fluke Networks از قبیل DSX-5000 ،DSX-8000 ،Certifiber Pro ،OptiFiber Pro.

لینک دانلود مستقیم

بیشتر بخوانید: تست فلوک کابل شبکه چیست

OTDR Viewer یک نسخه رایگان و با قابلیت محدود از نرم افزار شبیه سازی OTDR AQ7932 است که امکان مشاهده و تجزیه و تحلیل فایل‌های OTDR را بدون احتساب عملکرد چاپ و ایجاد گزارش فراهم می‌کند.

مدل‌های قابل پشتیبانی:

سری AQ7270، سری AQ7275، سری AQ1200، سری AQ7280، سری AQ1000 و سری AQ1210

لینک دانلود مستقیم

رمز فایل های فشرده : Viranet.ir