پیگتیل فیبر نوری نگزنس SC MM OM2 1m N1235MCA

توضیحات

Fiber Optic Pigtail Nexans SC MM OM3 1m

پیگتیل فیبر نوری در واقع کابل های فیبر نوری هستند که یک سر آن ها کانکتور خورده است و می توانند از طریق این سر مستقیما به دستگاه ها و تجهیزات دیگر متصل شوند و سر دیگر آن به کابل ورودی فیوژن متصل می شود. کانکتور این پیگتیل ها می تواند از انواع مختلف استفاده شده باشد SC FC و LC و همچنین این پیگتیل ها در طول های مختلف موجود می باشند.

مشخصات فنی :

  • Type: Nexans Fiber Optic Pigtail
  • Part Number: N123.5MCA
  • Connector Type: SC -MM
  • Fiber Type: OM3
  • Length: 1m
0/5 (0 نظر)

مشخصات فنی

گارانتی

یک سال

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پیگتیل فیبر نوری نگزنس SC MM OM2 1m N1235MCA”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست