پچ کورد فیبر نوری ترامکو JSCUPCFCUPC3mMMDX

توضیحات

Patch Cord Tramco J-SC/UPC-FC/UPC-3.0m-MM-DX

پچ کورد های فیبر نوری به طور معمول به منظور ایجاد ارتباط بین دستگاه های اکتیو شبکه و انتهای سربندی شده کابل های فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرند. دراین خصوص بسته به نوع آداپتور های محل سربندی کابل و نوع کانکتور ورودی دستگاه اکتیو پچ کورد ها نیز با کانکتور مورد نظر تولید می گردند.

 بر این اساس انواع پچ کورد های فیبر نوری مالتی مود و سینگل مود با کانکتورهای LC, SC, FC, ST, E-2000, MTRJ و … که بسته به نوع پلیش کانکتور ها APC و PC ، در نوع مالتی مود مانند دسته بندی کابل ها انواع OM1, OM2, OM3, OM4 که تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات دارند تقسیم نمود.

مشخصات فنی :

  • سایز کابل: 3 متر
  • نوع کانکتور: SC-FC
  • تعداد کانال: مالتی مود MM
0/5 (0 نظر)

مشخصات فنی

گارانتی

یک سال

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبر نوری ترامکو JSCUPCFCUPC3mMMDX”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *