پچکورد Leviton UPDLC_S01 فيبر سينگل مود لويتون

توضیحات

پچکورد Leviton UPDLC-S01 فيبر سينگل مود لويتون

پچکورد فيبر نوري لويتون Leviton با پارت نامبر UPDLC-S01 يک پچکورد LC به LC سينگل مود داپلکس يک متري مي باشد. بدين معني که اين پچکورد فيبر لويتون در دو انتهاي خود داراي دو کانکتور LC است .

LEVITON | UPDCL-S01
Patchcord OS2 SC-LC 1M

Specifications:

Connector Type SC – LC
Fiber Type OS2
Length 3.3 FT. | 1.01 M
Number of Fibers 2 FIBER
Type PATCH CORDS

Mfr Number: UPDLC-S01

Rexel Part Number: 565023

UPC: 078477588659

Patch Cord Fiber Optic SM LC/LC

Patch Cord, Fiber Optic, Duplex, Riser, Non-Plenum, Single-Mode, 9/125 um, Connectors: LC/LC, Length: 3.281 ft.

0/5 (0 نظر)

مشخصات فنی

گارانتی

یک سال

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچکورد Leviton UPDLC_S01 فيبر سينگل مود لويتون”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست