مدیا کانورتور پلنت Media Converter Planet GT-80x

نام مدیا کانورتور پلنت
برند / مدل Planet GT-80x
گارانتی یک ساله
وضعیت موجود
قیمت تماس بگیرید 

 

 

 

توضیحات

معرفی مدیا کانورتور پلنت GT-80x

مدیا کانورتور Planet 10/100 / 1000 مگابیت بر ثانیه از طریق درگاه RJ45 و عملکرد فیبر گیگابیتی بسیار پایدار، PLANET GT-802، GT-802S، GT-802S40، GT-806S60، GT-805A و GT-80 تبدیل بین شبکه های 10/100 / 1000BASE-T و 1000BASE-SX / LX.

کانکتور های SC / SFP / WDM با رسانه های تک حالته یا چند حالته در صورت نیاز وجود دارد. سیگنال اترنت به سه نوع بخش اجازه می دهد تا به راحتی، کارآمد و ارزان به هم متصل شوند.

افزایش فاصله با عملکرد بالا و ارتباطات شبکه ثابت

سری مبدل های رسانه ای PLANET GT-80x گیگابیتی فاصله ارتباطی را با عملکرد بسیار بالا از طریق کابل فیبر نوری افزایش می دهد. سری GT-80x تبدیل رسانه بین 10/100 / 1000BASE-T و رابط های 1000BASE-SX / LX را برای کاربردهای مختلف فیبر نوری فراهم می کند.

ویژگی های پیشرفته مدیریت هوشمند

سری GT-80x MDI/MDI-X خودکار را روی پورت TP و سوئیچ DIP برای پیکربندی عملکرد عبور خطای لینک (LFP) ارائه می‌کند. تابع LFP شامل انتقال از دست دادن پیوند به جلو (LLCF) / بازگشت ضرر پیوند (LLR) است.

LLCF/LLR می تواند بلافاصله مشکل رسانه پیوند را به مدیران هشدار دهد و راه حل کارآمدی برای نظارت بر شبکه ارائه دهد. سوئیچ DIP می تواند عملکرد LFP را غیرفعال یا فعال کند.

LLCF به این معنی است که وقتی دستگاهی که به مبدل متصل است و خط TP پیوند را از دست می دهد، فیبر مبدل لینک انتقال را قطع می کند.

LLR (بازگشت از دست دادن پیوند) به این معنی است که وقتی دستگاهی که به مبدل متصل است و خط فیبر پیوند را از دست می دهد، فیبر مبدل پیوند انتقال را قطع می کند.
هر دو می توانند بلافاصله مشکل رسانه پیوند را به مدیران هشدار دهند و راه حل کارآمدی برای نظارت بر شبکه ارائه دهند.

نصب آسان

سری GT-80x به دو نوع سگمنت اجازه می دهد تا به راحتی به یکدیگر متصل شوند. سری GT-80x می تواند به عنوان یک واحد مستقل در صورت تغذیه با آداپتور DC خود استفاده شود یا به عنوان یک ماژول کشویی به شاسی مبدل مدیا 7/15 شیار 19 اینچی PLANET (MC-700/MC-1500/MC) استفاده شود.

این شاسی رسانه ای می تواند به تولید نیروی GT-80x برای حفظ شبکه فیبر نوری در یک مکان کمک کند. از آنجایی که مبدل رسانه ای گیگابیتی به طور کامل با IEEE 802.3 10BASE-T مطابقت دارد، IEEE 802.3u 100BASE-TX، IEEE 802.3ab 1000BASE-T و IEEE 802.3z 1000BASE-LX/SX، نصب و راه اندازی سریع آن بسیار آسان است. و قابلیت Play GT-80x همچنین از کنترل جریان و فشار برگشتی در حالت نیمه دوبلکس پشتیبانی می کند تا از دست دادن بسته ها حذف شود.

مشخصات فنی مدیا کانورتور پلنت GT-80x

Complies with IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3z 1000BASE-SX/LX

  • TP port supports 10/100/1000BASE-T auto-negotiation and auto-MDI/MDI-X
  • 1000BASE-SX: 50/125μm or 62.5/125μm multi-mode fiber cable, up to 220/550m (GT-802)
  • 1000BASE-LX: 9/125μm single-mode cable provides a distance of 20km (GT-802S)
  • 1000BASE-LX: 9/125μm single-mode cable provides a distance of 40km (GT-802S40)
  • 1000BASE-LX: 9/125μm single-mode cable provides a distance of 60km (GT-802S60)
  • 1000BASE-SX/LX: 50/125μm/62.5/125μm multi-mode fiber cable or 9/125μm single-mode cable provides a distance depending on SFP module (GT-805A)
  • 1000BASE-LX WDM interface is for up to 20km (single-mode fiber 9μm/125μm) on GT-806A15/GT-806B15
  • 1000BASE-LX WDM interface is for up to 40km (single-mode fiber 9μm/125μm) on GT-806A40/GT-806B40
  • 1000BASE-LX WDM interface is for up to 60km (single-mode fiber 9μm/125μm) on GT-806A60/GT-806B60
  • 1000BASE-T: 2-pair Cat. 5/5e/6 UTP cable, up to 100 meters
  • Layer 2 key features
    • IEEE 802.3x flow control for full duplex and back pressure for half duplex eliminate the loss of packets
    • Supports auto MDI/MDI-X function
    • Store-and-Forward mechanism
    • Non-blocking full wire-speed forwarding rate
  • Media conversion between 10/100/1000BASE-T and 1000BASE-SX/LX.
  • Fiber media allows
    • Multi-mode fiber using SC/LC/WDM connector
    • Single-mode fiber using SC/LC/WDM connector
  • Compact size for working with PLANET MC family media chassis (MC-700/MC-1500/MC-1500R/MC-1500R48)
  • Wall-mountable design
  • LED indicators for easy network diagnostics
  • Provides DIP switch for LFP function (Disable/Enable) setting
  • 9K jumbo frame supported
  • Choice of fiber connectors from SC, LC and WDM; multi-mode/single-mode fiber for 1000BASE SFP interface
  • Compact in size, easy installation

جهت خرید سوییچ پلنت از ویرا شبکه کاسپین تماس بگیرید

0/5 (0 نظر)
فهرست