مدیا کانورتورسینگل مود پلنت Media Converter singlemode planet GT806A15

(دیدگاه کاربر 1)

توضیحات

نمایندگی مدیا کانورتور پلنت  Media Converter planet
قیمت مدیا کانورتور پلنت  Media Converter planet

مدیا کانورتورسینگل مود پلنت Media Converter single-mode planet GT-806A15

مبدل فیبر نوری به شبکه

با عملکرد بالا انتقال داده ها و نصب آسان،
10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1310nm~15km

تبدیل پورت اترنت 10/100/1000BASE-T به پورت فیبر نوری 1000BASE-LX

حاداکثر فاصله تا 15 کیلومتر

GT-806A15 Konwerter mediów 10/100/1000Base-T do 1000Base-LX
10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1310nm~15km

چگونگی عملکرد و کارایی مدیا کانورتورسینگل مود پلنت Media Converter singlemode planet GT806A15

For the flexibility with all kind 10/100/1000Mbps Ethernet Media on RJ-45 port and high stable Gigabit fiber performance. The GT-802, GT-802S, GT-805A and GT-806A/B series of Media Converters supports conversion between 10/100/1000Base-T and 1000Base-LX/SX network, there are SC/SFP/WDM connectors with single-mode or multi-mode media as required. The Ethernet signal allows three types of segments to connect easily, efficiently and inexpensively.

0/5 (0 نظر)

مشخصات فنی

گارانتی

یک سال

برند

پلنت Planet

1 دیدگاه برای مدیا کانورتورسینگل مود پلنت Media Converter singlemode planet GT806A15

  1. نیلوفر

    چرا اینقد کم؟

    • مدیر سایت ویرا شبکه

      منظورتون چه چیزی می باشد ؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست