انواع آداپتور فیبر نوری

توضیحات

انواع اداپتورهای فیبر نوری و تبدیل های اداپتوریجهت اطلاع از موجودی و قیمت اداپتور با ما تماس بگیرید .
ST Singlemode ADAPTERST

Multimode ADAPTERSC Simplex

AdapterZrO2 ,APCSC Simplex

Adapter SMSC Simplex

Adapter MultimodeMU Duplex

AdapterMU AdapterMPO

AdapterLCSC

ADAPTERLC Simplex

Adapter SinglemodeLC Simplex

Adapter MultimodeLC Multimode DPX

ADAPTERHybird SC-ST Simplex

AdapterHybird SC-ST Duplex Metal

AdapterHybird SC-FC Flange Type SP Metal

AdapterHybird FC-ST Square Type SP Metal

AdapterHybird FC-ST Flange Type SP Metal

Adapter
0/5 (0 نظر)

مشخصات فنی

گارانتی

یک سال

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “انواع آداپتور فیبر نوری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست