هفت برند برتر کابل شبکه در دنیا - ویرا شبکه کاسپین

هفت برند برتر کابل شبکه در دنیا – ویرا شبکه کاسپین

در این مقاله تیم آموزشی ویرا شبکه کاسپین به بررسی هفت برند برتر کابل شبکه در دنیا پرداخته و محصولاتی همچون کابل شبکه لگراند ، کابل شبکه نگزنس را برای شما عزیزان معرفی میکنیم. شما میتوانید برای خرید کابل شبکه لگراند ، کابل شبکه نگزنس ، رک اچ پی آسیا و دیگر تجهیزات شبکه همینطور پشتیبانی شبکه با مشاور فروش شرکت ویرا شبکه کاسپین در ارتباط باشید.

در این به بررسی برند های پریسمیان ، لگراند ، نگزنس ، بلدن ، اشنایدر ، زیمنس ، دی لینک می پردازیم.

هفت برند برتر کابل شبکه در دنیا عبارتند از:

1 – پریسمیان

Prysmian یک شرکت چند ملیتی ایتالیایی است که در سال 1879 تاسیس شد و دفتر اصلی آن در شهر میلان قرار دارد.

تمرکز اصلی شرکت روی کابل شبکه است و در معرفی هفت برند برتر کابل شبکه بدون شک اولین جایگاه را به خود اختصاص می‌دهد. پریسمیان در 50 کشور دنیا شعبه داشته و تا سال 2016 نزدیک به 30.000 نیرو داشته که نسبت به 5 سال قبل این آمار تقریبا 2 برابر شده است.

2 – لگراند

لگراند یکی از بزرگترین نام‌ ها در صنعت برق و الکترونیک است. این شرکت فرانسوی در سال 1865 کارش را شروع کرد و امروز در سال 2019 نزدیک به 40.000 نفر نیروی انسانی دارد.

تعداد محصولات لگراند و تنوع این محصولات بسیار زیاد است. تجهیزات شبکه این شرکت در دنیا به طور گسترده استفاده می‌شود.

کیستون لگراند - پچ کورد لگراند - پچ پنل لگراند

تجهیزاتی پسیوی مثل کیستون شبکه لگراند، کابل شبکه لگراند، پچ کورد لگراند، پچ پنل لگراند و غیره. لگراند در کابل شبکه هم گل کاشته و یکی از بهترین‌هاست.

3 – نگزنس

فرانسوی‌ ها در تولید تجهیزات شبکه، بسیار فعال هستند. نگزنس شرکت ریشه‌داری است که در سال 1897 در لیون فرانسه شروع به کار کرد و امروز نزدیک به 26.000 نفر کارمند در آن مشغول به کار هستند.

کابل شبکه نگزنس - کابل فیبرنوری نگزنس

امکان ندارد از کابل شبکه صحبت شده و اسمی از کابل شبکه نگزنس به میان نیاید. این شرکت انواع کابل شبکه Twisted pair و فیبر نوری تولید می‌کند که در جاهای حساسی مثل زیرساخت‌های IT یا صنعتی استفاده می‌شود.

4 – بلدن

این‌ بار نوبت آمریکایی‌ هاست که خودی نشان دهند. شرکت بلدن در سال 1902 توسط Joseph Belden برای ورود به حوزه الکترونیک ایجاد شد. این شرکت با شعار “Sending All The Right Signal” کار خود را ادامه می‌دهد.

یعنی تمام سیگنال‌ها را درست می‌فرسیتم. بلدن در سال 2014 نزدیک به 8.100 نفر نیرو داشته که احتمالا این روزها بیشتر هم شده باشد. کابل شبکه بلدن اگر اصل باشد یکی از بهترین انتخاب‌ها برای خریداران است.

5 – اشنایدر

امکان ندارد که اشنایدر جزء هفت برند برتر کابل شبکه دنیا قرار نگیرد. شاید شنیدن نام اشنایدر شما را به شک بیاندازد که طرف حسابتان یک شرکت آلمانی است، اما اشنایدر در اصل فرانسوی بوده و در سال 1836 فعالیت خود را آغاز کرده است.

نزدیک به 200 سال سابقه، اعتماد خوبی در خریداران ایجاد می‌کند. نه تنها کابل شبکه اشنایدر بسیار با کیفیت است، بلکه سایر تجهیزات شبکه این شرکت مثل پچ کورد اشنایدر ، ترانکینگ اشنایدر و غیره نیز جزء محصولات رده بالای بازار به حساب می‌آیند.

6 – زیمنس

زیمنس در سال 1847 توسط ارنست زیمنس ایجاد شد. 4 گروه اصلی برای محصولات این شرکت مشخص شده که عبارتند از: انرژی، پزشکی، صنعت و زیرساخت شهری.

در سال 2018 آمار کارکنان این شرکت به 380.000 نفر رسید که عدد بسیار قابل توجهی است.

کابل شبکه زیمنس - کابل شبکه - ویرا شبکه کاسپین

کابل شبکه زیمنس یکی از کوچکترین تولیدات شرکت آلمانی زیمنس است. تنوع محصولات آن‌ها به قدری بالاست که اگر بخواهیم هم نمی‌توانیم همه را یک جا لیست کنیم.

7 – دی لینک

D link یک شرکت تایوانی تولید کننده تجهیزات شبکه است که نسبت به سایر رقبای خود بسیار جوان‌ تر محسوب می‌شود. آن‌ها در سال 1994 فعالیت خود را با نام داتکس شروع کردند و بعدها این اسم را به دی لینک تغییر دادند.

تعداد نیروی انسانی آن‌ها در سال 2015 نزدیک به 3.000 نفر برآورد شد. تجهیزات اکتیو دی لینک مثل مودم، روتر، اکسس پوینت دی لینک و … در دنیا و ایران بسیار محبوب هستند.

مخصوصا مودم‌هایی که این شرکت تولید می‌کند. بعد از 6 برند بالا که مطرح کردیم، دی لینک لیاقت گرفتن رتبه هفتم را بین هفت برند برتر کابل شبکه دنیا دارد.

پست های مرتبط

کاربردهای اینترنت اشیا

کاربردهای اینترنت اشیا

پنج مودم فیبر نوری برتر GPON - ویرا شبکه کاسپین

پنج مودم فیبر نوری برتر GPON – ویرا شبکه کاسپین

راه اندازی شبکه برای کسب و کار کوچک | پشتیبانی شبکه | راه اندازی شبکه

راه اندازی شبکه برای کسب و کار کوچک

مزایای استفاده از سوئیچ ۲۴ پورت PoE قابل مدیریت

مزایای استفاده از سوئیچ ۲۴ پورت PoE قابل مدیریت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.