نمایندگی برندرکس

نمایندگی لویتون برندرکس Brand-Rex

شرکت ویرا شبکه کاسپین ، نمایندگی لویتون برندرکس سالهاست که به ارائه خدمات در ایران می پردازد . و برای آشنایی شما با برندکس لویتون به توضیح مختصری از این دو برند و ادغام آن ها خواهیم پرداخت .


کمپانی انگلیسی برندرکس (Brand-Rex) تولید کننده انواع تجهیزات پسیو شبکه End-To-End شامل کابل، کیستون، پچکورد، پچپنل، فیس پلیت و سایر متعلقات می باشد که کلیه محصولات آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است طوریکه این کمپانی محصولات خود را در صورت اجرا توسط نمایندگان مجرب خود تا ۲۵ سال گارانتی می نماید.

در سال ۲۰۱۵ شرکت لویتون کمپانی برندرکس مستقر در Gelenrothes اسکاتلند را خریداری کرد و در نتیجه کمپانی برندکس در حال حاضر به برندرکس لویتون (Brand-Rex a Leviton) تغییر نام داد . مسلما قرار گرفتن این دو نام بزرگ در کنار یکدیگر خیال هر کارشناس شبکه و هر خریداری را آسوده می کند .

برونو فیلیو ، معاون توسعه تجارت بین الملل در لویتون ، گفت: “ما خوشحالیم که ادغام موفقیت آمیز Leviton و Brand-Rex کامل است.” “این ساده می کند که چگونه ما به مشتریان خود یک راه حل جهانی در کلاس جهانی ارائه می دهیم که تحت نام Leviton تنظیم شده است.”

کلیه محصولات فعلی و جدید ، بسته بندی محصولات و اسناد روبرو خارجی فقط با عنوان Leviton مارک می شوند. به عنوان بخشی از این ادغام ، وب سایت Brand-Rex.com اکنون www.Leviton.com/ns/emea است.

جهت نمایش و دانلود کاتالوگ کلیه محصولات برندرکس کلیک کنید

ویرانت نمایندگی فروش محصولات برندرکس لویتون

راه حلهای شبکه برندرکس لویتون با انتخابی بی نظیر از محصولات و سیستمهای زیر بنایی شبکه با عمکرد بالا ، از شبکه های تجاری و مسکونی در سراسر جهان پشتیبانی می کند . محصولات شبکه این شرکت طیف وسیعی از تجهیزات را دربر میگیرد که می توان آن را بطور کلی اینگونه دسته بندی کرد .

تجهیزات پسیو فیبر نوری محصولاتی هستند که در هنگام نصب و بهره برداری از زیر ساخت شبکه ی فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرند. با فراگیر شدن استفاده از زیر ساخت فیبر نوری و شبکه ی FTTx، تولید کنندگان اکسسوری و تجهیزات پسیو فیبر نوری همواره به دنبال تولید تجهیزات نوآورانه، قابل اعتماد و با کمترین خطا که موجب سهولت پروسه ی نصب نیز می شوند، هستند.

در حال حاضر طیف گسترده ای از اکسسوری فیبر نوری برای راه اندازی شبکه ی فیبر نوری موجود است با این وجود سفارشی سازی آنها مطابق با نیاز شبکه نیز امکان پذیر می باشد.

اکسسوری فیبر نوری شامل محصولاتی همچون پچ کورد، پیگتیل، کانکتور، کابل فیبر نوری و … می شود که در انواع مختلف و برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

1- تجهیزات مسی (Copper System) و پریز های شبکه
2- تجهیزات فیبر نوری (Fiber Solution)

ویرا شبکه کاسپین ، نمایندگی لویتون برندرکس در ایران ، برای خرید محصولات با شماره های ما در تماس باشید.

تجهیزات فیبر نوری برندرکس لویتون طیف وسیعی از محصولات این شرکت را دربر میگیرد و شامل کابل فیبر نوری ، پیگیتیل ، پچکورد های فیبر نوری ، آداپتور و پچپنل فیبر نوری و سایر متعلقات می شود . که تمامی تجهیزات بصورت مالتی مود و سینگل مود قابل ارائه می باشد .

محصولات لویتون LEVITON ساخت کشور آمریکا کاملا اورجینال و دارای انواع محصولات پسیو شبکه شامل طیف گسترده ای از کابل های شبکه انواع پچ پنل و پچ کور و لوازم جانبی – فیبر های نوری با بالاترین کیفیت و استاندارد جهانی و کاملا اورجینال در ایران به فروش میرسد

نمایندگی فروش تجهیزات فیبر نوری برندرکس  | نمایندگی لویتون برندرکس


نمایندگی فروش تجهیزات شبکه مسی لویتون برندرکس Brand-Rex

تجهیزات شبکه مسی برندرکس لویتون شامل کابل شبکه ، کیستون، پچکورد، پچپنل و سایر ابزار شبکه می باشد. که بطور مختصر به توضیح آن می پردازیم

Leviton_Copper_Systems_Brochure-Europe دانلود کاتالوگ تجهیزات شبکه مسی لویتون برندرکس

ارائه بهترین عملکرد در کلاس در بین هر برنامه

سیستم های مس Leviton عملکرد طبقه بندی شده را با طراحی کاربر پسند ترکیب می کنند تا نوآورانه ترین خانواده راه حل های صنعت را ارائه دهند. خواه از یک شرکت بزرگ ، مرکز داده یا یک زیرساخت مشاغل کوچک پشتیبانی کنید ، ما این سیستم را متناسب با نیازهای شما داریم.

سیستم Atlas-X1 networks شبکه های مهم ماموریت را با بالاترین سطح عملکرد و قابلیت اطمینان متصل می کند ، در حالی که خطوط eXtreme® و Plus عملکرد ثابت شده و ویژگی های نصب ساده برای شرکت های تجاری و شبکه های سبک را ارائه می دهند.

1-Atlas-X1 ™ سیستم ممتاز تجهیزات مسی لویتون

ایده آل برای برنامه های حیاتی
مراکز داده | آزمایشگاه ها | دانشگاه ها | بیمارستان ها | صنعتی | دارایی، مالیه، سرمایه گذاری

بالاترین سطح عملکرد و قابلیت اطمینان را ارائه می دهد و برای مهاجرت های حداکثر 40 GBASE-T به راحتی مقیاس پذیر است. این سیستم ختم ساده و بدون ابزار را ارائه می دهد و از همان روش خاتمه از Cat 5e تا Cat 8 استفاده می کند. جک های مبتکر Atlas-X1 دارای آیکون های قابل تعویض و کرکره های داخلی برای محافظت هستند.

Atlas-X1 ™ سیستم ممتاز مس لویتون | نمایندگی لویتون برندرکس

2-eXtreme® سیستم مس پیشرفته لویتون برندرکس

ایده آل برای برنامه های سازمانی
آموزش ابتدایی و متوسطه | ساختمانهای اداری | اتاق های مخابرات

سیستم مس Leviton eXtreme عملکردی تضمین شده با کیفیت بالا و طراحی کاربر پسند را برای پشتیبانی از نصب های آسان و سریع جفت می کند. با عملکرد پیشرفته و طول عمر بی نظیر سیستم ، سیستم مس eXtreme برای طیف گسترده ای از شبکه های تجاری و تجاری مناسب است

کابل شبکه لویتون  | نمایندگی لویتون برندرکس

ویرا شبکه کاسپین ، نمایندگی لویتون برندرکس در ایران ، برای خرید محصولات با شماره های ما در تماس باشید.

3- Plus سیستم مس لویتون

عملکرد اثبات شده با ویژگی های نصب که امکان استقرار ساده و ساده را فراهم می کند
سازمانی | تاسیسات تجاری سبک

سیستم Plus برای شبکه های Cat 5e ، 6 و 6A یک راه حل کامل ، محافظت شده و محافظت نشده از پایان به پایان ارائه می دهد. جک های چند منظوره Plus به سبک LSA و 110 با گزینه ای بدون ابزار و بدون نیاز به ابزار خاتمه تخصصی ارائه می شوند.

نمایش بروشور تفاوت سه مدل تجهیزات پسبو شبکه لویتون

نمایندگی کابل شبکه لویتون برندرکس Brand-Rex

کابل شبکه برندرکس لویتون تمام مس می باشد و در رده های مختلف موجود می باشد و شامل کابل شبکه Cat5e,Cat6, Cat6A و کابل Cat7 بصورت UTP,FTP,FFTP و SFTP می شود . لازم بذکر است تمامی این کابل ها فلوک پاس بوده و دارای تمامی استانداردهای بین المللی می باشد .

نمایندگی کابل شبکه لویتون برندرکس Brand-Rex | نمایندگی لویتون برندرکس

کابل Shielded

پشتیبانی از پیشرفته ترین برنامه های مهم برای ماموریت با یک طراحی نوآورانه کوچکتر که باعث بهبود جداسازی سیگنال می شود ، زمان خاتمه را کاهش می دهد و هزینه های مواد را به حداقل می رساند

کابلهای شبکه مسی برای اهداف خاص از قبیل صدا، زنگ درب ، تجهیزات کنترل از راه دور ویا هر کاربرد کم ولتاژ و کم سرعتی تولید می شوند.هرکاتالوگ بزرگ مربوط به کابلکشی را انتخاب نمایید مسلما انواع کابل های شبکه مسی را در آن مشاهده خواهید کرد .

با این حال تمامی این کابلها برای انتقال داده (Data) و صدا (Voice) مناسب نیست . کابلهایی که برای انتقال مورد استفاده قرار میگیرد باید از پهنای باند بالا در فرکانس گسترده پشتیبانی کند حتی اگر برای تلفن های دیجیتال باشد .بنابراین باید توجه داشت که برای هر کاربردی کابل مناسب انتخاب گردد. همانطور که گفته شد انواع و اقسام کابلهای مسی وجود دارد

کابل شبکه زوج سیم به تابیده
کابل شبکه در کابل کشی ساختیافته اقتصادی ترین و البته بیشترین کابلی که مورد استفاده قرار میگیرد کابل های UTP و STP که به ترتیب مخفف Unshielded Twisted Pair و Shielded Twisted Pair می باشد دو نمونه اولیه از کابل های زوج سیم به هم تابیده در بازار شبکه امروز می باشند .

 

نمایندگی لویتون برندرکس |قیمت کابل شبکه لویتون


کیستون لویتون برندرکس Brand-Rex

کیستون شبکه به عنوان کانکتور ارتباطی همانند کابل شبکه در ردهای Cat5e,Cat6,Cat6A بصورت فلزی و غیر فلزی قابل ارائه می باشد و متناسب با کابل شبکه در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد .


پچکورد لویتون برندرکس Brand-Rex

پچکورد شبکه لویتون در اندزاه و رنگ های مختلف در رده های Cat5e,Cat6 و Cat6A بصورت UTP و FTP موجود می باشند و جهت ارتباط سوییچ با پچپنل و یا ایستگاه های کاری با بستر شبکه مورد استفاده قرار میگیرد .


پچ پنل برندرکس لویتون (فیبر نوری و مسی) Brand-Rex

پچپنل برندرکس لویتون در اندازه های مختلف و اشکال مختلف بصورت رکمونت در رده های یاد شده موجود می باشد . البته برخی از پچپنل ها بصورت آنلودد (‌ بدون کیستون ) است که با توجه به نیاز از کیستون های مختلف درون آن می توان استفاده کرد .

پچ پنل فیبر نوری برندرکس

پچ پنل بر اساس نوع آداپتورها و نحوه ی دسترسی، دارای انواع مختلفی است. آداپتور های درون پچ پنل های فیبر نوری می توانند به شکل های مختلف باشند. در اغلب پچ پنل های فیبر نوری، تمامی آداپتورها یکسان هستند اما اگر بیش از یک نوع کانکتور فیبر نوری استفاده شده باشد، ممکن است نیاز باشد از پچ پنل هایی با آداپتور های هایبرید استفاده شود. این نوع از آداپتورها می توانند برای اتصال انواع کانکتور به کابلهای فیبر نوری بکار گرفته شوند.

قیمت پچ کورد لویتون | نمایندگی لویتون برندرکس

ویرا شبکه کاسپین ، نمایندگی لویتون برندرکس در ایران ، برای خرید محصولات با شماره های ما در تماس باشید.


پریزهای دیواری توکار و روکار برندرکس Brand-Rex

پریزهای دیواری برندرکس لویتون شامیل فیس پلیتهای تک پورت و دو پورت ، پریزهای برق در اندازه های مختلف جهت بکارگیری برروی دیوار و یا ترانک می باشند .


درباره برندرکس BRAND-REX

شرکت برندرکس (نمایندگی لویتون) در سال 1942 در ایالات متحده آمریکا با هدف تولید کابلهای مخصوص صنایع هوائی، تاسیس گردید. سپس درسال 1960 و در راستای گسترش محصولات، بخش جدیدی به منظور تولید کابلهای کامپیوتری در آن راه اندازی گردید.

درباره برند رکس BRAND-REX | نمایندگی لویتون برندرکس

در سال 1972 به منظور استفاده حداکثری از بازار رو به رشد کامپیوتر در اروپا، به کشور بریتانیا منتقل گردید. سالها بعد و در سال 1989، توسط شرکت معروف BICC که در زمینه تولید کابلهای پیشرفته و انواع فیبر نوری فعالیت داشت، خریداری شده و به تملک آن شرکت درآمد ولی در عین حال و بواسطه این رخداد،محصولات متنوع دیگری نیز به سبد کالایی این شرکت اضافه شده و به این ترتیب، حوزه تولیدات شرکت تکمیل گردید.

در دسامبر 2015 ، لویتون Brand-Rex را خریداری کرد و به  رهبر در اتصال کابل و شبکه پیوست.

در سال 2018 ، برند-رکس Leviton را به عنوان نام تجاری خود پذیرفت ، با این حال ، شخصیت حقوقی همچنان به عنوان Brand-Rex Ltd. باقی ماند ، امروز Leviton اعلام کرد که نام قانونی Brand-Rex Limited به Leviton Manufacturing UK Limited تغییر کرده است.

دیگر شرکتهای تابعه و شعبه های اروپایی نیز تغییر نام داده اند.


درباره لویتون LEVITON

LEVITON ساخت کشور آمریکا از برندهای معروف پسیو میباشد که هم اکنون در ایران به نمایندگی شرکت ویرا شبکه کاسپین به فروش میرسد

درباره لویتون LEVITON | نمایندگی لویتون برندرکس

ویرا شبکه کاسپین ، نمایندگی لویتون برندرکس در ایران ، برای خرید محصولات با شماره های ما در تماس باشید.

LEVITON ارائه دهنده راهکار‌های جامع است که نیازهای ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی را برآورده می سازد. این شرکت با بیش از یک قرن تجربه مشتریان خود را در ساخت و توسعه محیط‌هایی پایدار و هوشمند با استفاده از تجهیزات کابلی الکتریکی و راهکارهای اتصال شبکه، مراکز داده و سیستم های مدیریت انرژی و روشنایی یاری می کند.

این تجهیزات شامل سوئیچ های صنعتی و کلیدهای شارژ USB توکار، تجهیزات کنترل روشنایی، تجهیزات سیستم های شبکه و تجهیزاتی شارژ الکتریکی وسایل نقلیه می‌ باشد. راهکارهای Leviton صرفه جویی در مصرف انرژی، زمان و هزینه را به ارمغان می آورد.

نام Brand-Rex به عنوان یک مارک کالا برای کابلهای مخصوص غیر داده مورد استفاده در محیطهای شدید مانند هواپیمایی ، دریایی دفاعی ، ترانزیت انبوه ، خودرو و سایر بازارهای پیشرفته صنعتی حفظ خواهد شد. نام Brand-Rex در این بازارها شهرت فوق العاده ای را حفظ می کند و محصولات به عنوان کابلهای با عملکرد بالا Brand-Rex باقی می مانند.


تجهیزات لویتون در مراکز بسیاری مانند ساختمان امپایر استیت، کاخ سفید و بیش از 65% خانه های آمریکا استفاده می شود.

با محصولات فیبر نوری لویتون می توان به بعد تازه ای از شبکه های مبتنی بر فیبر نوری مهاجرت کرد.محصولات پسیو فیبر نوری لویتون برای کابردهای مختلف مانند Backbone های شبکه، دیتا سنترها و محیطهای اداری قابل استفاده هستند.

کمپانی Leviton، بزرگترین تولیدکننده‌ تجهیزات زیرساخت شبکه، به تاریخ 2015/12/21، اعلام به مالکیت و خریداری شرکت اروپایی Brand-Rex که یکی از توسعه‌دهندگان کابل‌کشی ساخت‌یافته زیرساخت شبکه های کامپیوتری و پیشرو در ارائه راهکارهای صنعتی با کیفیت عالی است، نمود.

لویتون همچنان به سرمایه گذاری در اروپا ادامه می دهد و واحد تجاری راه حل های شبکه لویتون در ماه مه سال 2019 با معتبر “جایزه توسعه در انگلیس” در جوایز رشد Transatlantic Business Business (BAB) در لندن شناخته شد. این جایزه تعهد لویتون در تجارت ، سرمایه گذاری و مشاغل بین انگلیس و ایالات متحده را به رسمیت شناخت.

درباره راه حل های شبکه لویتون Leviton

راه حل های شبکه Leviton سیستم های کابل کشی ساختاریافته شبکه ای را برای مراکز داده ، شرکت ها ، آموزش ، مراقبت های بهداشتی ، دولت و بازارهای تجاری با کاربردهای مختلط در سراسر جهان ارائه می دهد.

راه حل ها شامل اتصال مس و فیبر نوری ، سیستم های IT / AV و موارد دیگر است. تمام محصولات Leviton مطابق با استانداردهای دقیق مهندسی شده اند ، عملکردی برجسته در صنعت ارائه می دهند و از بهترین خدمات و پشتیبانی این صنعت پشتیبانی می کنند.

مدیریت فناوری اطلاعات ، سازندگان ، پیمانکاران و سایر متخصصان صنعت به طور مداوم محصولات لویتون را به عنوان بهترین برند در صنعت رتبه بندی می کنند. ما می توانیم امکانات شبکه شما را گسترش دهیم.

استعلام قیمت

شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت و خرید محصولات از نمایندگی لویتون با کارشناسان شرکت ویرا شبکه کاسپین تماس بگیرید.

تلفن : 44973142 – 44973248

پست های مرتبط

هدروم کابل شبکه چیست

هدروم کابل چیست و چگونه آن را بدست بیاوریم؟

پنج مودم فیبر نوری برتر GPON - ویرا شبکه کاسپین

پنج مودم فیبر نوری برتر GPON – ویرا شبکه کاسپین

مرکز داده زیر دریایی

مایکروسافت مرکز داده ای زیردریایی به عمق اقیانوس میفرستد

تشخیص کابل شبکه اصلی از تقلبی - کابل شبکه اورجینال - بهترین کابل شبکه

تشخیص کابل شبکه اصلی از تقلبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.