ویـرا شبکه کاسپین

شرکت ويرا شبکه کاسپين عضو جامعه انفورماتیک و نظام صنفی از سال 1387 در جهت اشاعه فرهنگ انفورماتيکي کشور، با توجه به رشد روزافزون تکنولوژی ‌هاي نوين، فعال​يت خود را آغاز کرد.

محور فعاليت­ هاي شرکت بر اساس مشاوره، طراحي، نظارت، پياده­‌ سازي، اجرا و پشتيباني شبکه ­هاي کامپيوتري، مراکز داده و دوربين­‌ هاي مداربسته، به طور اخص و صنعت ICT به طور اعم قرار دارد.

شرکت ويرا شبکه کاسپين با بهره­ گيري از تجارب علمي و عملي و سيستم­هاي نوين مديريتي و بکارگيري نيروهاي متخصص و مجرب توانسته است، پروژه­ هاي متعدد و متنوعي را با موفقيت به اتمام برساند. همچنين با در اختيار داشتن دانش فني و آگاهي از استانداردهاي روز و بهره­ گيري از امکانات و تجهيزات و دستگاه­ هاي پيشرفته در سطح وسيع به انجام پروژه ­هاي شبکه کامپيوتري و مراکز داده در سازمان­ها، مؤسسات مالي، بانک­ها، مراکز صنعتي و … مشغول به فعاليت مي­ باشد.

اين شرکت داراي گواهي رتبه ­بندي احراز صلاحيت شرکت­ هاي انفورماتيکي با رتبه 2 از شوراي عالي انفورماتيک و عضو رسمي پيمانکاران توسعه شبکه انتقال مخابرات استان البرز مي­ باشد.

پیام مدیریت

لوگو شرکت ویرا شبکه کاسپین

مابراین باوریم که :

کلید موفقیت شرکت در دست خلاقیت، کیفیت عالی محصولات و خدمات ما است که به هنگام ارائه خدمت بر این اصول معتقدیم.

همواره کوشیده­ایم تا هویت خاص خود را حفظ نماییم. درهمه زمانها به اصول اخلاقی و ­­صفات معنوی پایبند باشیم و در زمینه های تجاری و بازرگانی نوآوری را سرلوحه اندیشه خود قرار دهیم.

این باورها و ارزشها تعیین کنندۀ استراتژی شرکت، نوع رفتار و تعیین کنندۀ نوع رابطه ای است که ما با کارفرمایان و جامعه برقرار می کنیم. تمام اعضای شرکت ویرا شبکه کاسپین به عنوان یک تیم، ارزشمندترین منابع این مجموعه به حساب می آیند. بهترین بودن، در همه ی زمینه ها  ارزشی است که چراغ هدایت ماست .

مطمئنا  افرادی که از کارشان لذت می برند و یا کارشان را معنی دار می بینند، انرژی خارق العاده ای دارند و می توانند به موفقیت شرکت کمک کنند.

از نظر تجهيزات و ابزار، اين شرکت داراي دستگاه­ هاي پيشرفته­ اي از قبيل:

 

1-  دستگاه تستر فلوک DSX-5000وDTX-1800

2-  دستگاه OTDR EXFO FTB-1

3-  دستگاه فیوژن فوجیکورا و سومیتومو Fujikora Fusion Splicer و SumiTomo Fusion Splicer