پچ کورد فیبر نوری نگزنس SCLC N1235CLO2 2m

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SCLC N1235CLO2 2m


Patch Cord Nexans SC-LC Multi Mode Duplex N123.5CLO2 2m

پچ کورد فیبر نوری یک نوع کابل فیبر نوری است که دو سمتش به کانکتورهای فیبر نوری متصل شده است که از آن می توان به راحتی برای اتصال سوئیچ های فیبر نوری و دیگر تجهیزات مخابراتی استفاده نمود.

بر این اساس انواع پچ کورد های فیبر نوری مالتی مود و سینگل مود با کانکتورهای LC, SC, FC, ST, E-2000, MTRJ و ... که بسته به نوع پلیش کانکتور ها APC و PC ، در نوع مالتی مود مانند دسته بندی کابل ها انواع OM1, OM2, OM3, OM4 که تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات دارند تقسیم نمود.

مشخصات فنی:

  • پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مد داپلکس
  • سایز کابل : 2 متر
  • نوع کانکتور : SC-LC

 

مشخصات محصول