نمایشگاه فناوری مالزی از ۰۳ الی ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ در شهر کوالالامپور کشور مالزی برگزار می گردد

نمایشگاه فناوری مالزی از ۰۳ الی ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ در شهر کوالالامپور کشور مالزی برگزار می گرددنمایشگاه فناوری مالزی از ۰۳ الی ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ در شهر کوالالامپور کشور مالزی برگزار می گردد.                       


نمایشگاه فناوری مالزی یکی از بهترین نمایشگاه هایی است که از آخرین و مهمترین فناوری های روز دنیا در زمینه های محصولات و خدمات پرده برداری می نماید. از زمان آغاز به کار این نمایشگاه در سال ١٣٧٩، همواره این نمایشگاه در تلاش بوده است تا در به نمایش گذاشتن اختراعات و نوآوری ها، پیشتاز منطقه باشد.

این رویداد، سالیانه بیش از ٥٠٠ زمینه ی فناوری را در اختیار بازدید کنندگان تجاری، مخترعان، تولید کنندگان و توزیع کنندگان قرار می دهد تا بدینوسیله سبب پیشرفت تجارت شود. با سپری شدن سال ها و نزدیک شدن به سال ٢٠٢٠، کشور مالزی برای پیشرفت و تثبیت جایگاه خود در بازارهای بین المللی، به شدت نیازمند فناوری ها و دانش صنعتی است.
 

این نمایشگاه متعهد شده که برای پیشرفت نوآوری و فناوری نقش کاتالیزگری ارزشمندی را ایفا نماید که از مخترعان حمایت می کند.

همچنین این نمایشگاه بستر مناسبی را برای مخترعان فراهم می آورد تا بتوانند ایده های خود را در این صنعت و در مالزی، آسیا و حتی سراسر جهان به نمایش بگذارند و شناخته شوند. همزمان با برگزاری این نمایشگاه، مسابقاتی در زمینه ی نوآوری و اختراع برگزار خواهد شد که به برندگان جوایزی ارزشمند اعطا میشود.
پیروزی در این مسابقات نه تنها سبب شهرت برندگان میشود بلکه فرصت های شغلی مناسبی را برای آنها فراهم می آورد
.

چرا باید در نمایشگاه تکنولوژی ها و فناوری های روز مالزی در سال ٢٠١٨ شرکت کنیم ؟

این نمایشگاه محیطی مناسب برای نمایش گذاشتن آخرین اختراعات و نوآوری ها فراهم می آورد و زمینه ساز فرصت های شغلی سودمند برای آخرین محصولات و راه حل های فناوری می باشد. این نمایشگاه جدیدترین اختراعات و نوآوری را توسط دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی، مخترعان فردی و شرکت های آسیایی و اروپایی به نمایش میگذارد.

این نمایشگاه بستر بسیار مناسبی را برای مؤسسات تحقیقاتی فراهم می آورد تا بتوانند آخرین نوآوری های خود را به نمایش بگذارند و با دیگر شرکت کنندگان رقابت نمایند.

 حضور بیش از ١٠،٠٠٠ بازدیدکننده در این نمایشگاه سبب مجذوب شدن مخترعان و مؤسسات بسیاری شده است.

غرفه داران با حضور در این نمایشگاه میتوانند با روشهای متفاوت امتیاز کسب نمایند و در بازارهای جهانی نقش خود را ایفا کنند و از فرصت های شغلی ایجاد شده بهره ببرند و جایگاه و شغل خود را ارتقا دهند.

همچنین غرفه داران با حضور در این نمایشگاه میتوانند با سرمایه گذاران بالقوه ای که به دنبال طرح ها و محصولات جدید هستند همکاری به عمل آورند و یا حتی با ارائه ی طرح ها، اختراعات و نوآوری ها حضور خود را در بازارهای جهانی اعلام نمایند.

محققان بر این باورند که غرفه داران با حضور در این نمایشگاه میتوانند از نیازهای بازار آگاه شوند و از مطالب ارائه شده در این نمایشگاه بهره جویند تا در سالهای آتی حضور مفیدتری در بین رقیبان خود داشته باشند. غرفه های محصولات بر اساس حمل و نقل هوایی و هوا فضا، طرح های معماری، مواد معماری، خودرو، ماشین آلات کشاورزی، تجهیزات صوتی و تصویری، بیوتکنولوژی در مواد غذایی، بهداشت، محصولات کشاورزی، ساختمان و مصالح ساختمانی، محصولات خانگی الکتریکی، مبلمان، مدیریت داده ها و سیستم های ذخیره سازی، لوازم جانبی مد، لباس ورزشی، تجهیزات صنعتی / پزشکی تفکیک شده و به بازدیدکنندگان ارائه می شوند.

نمایشگاه بین المللی فناوری کوالالامپور مالزی 2018، در تاریخ 22-24 فوریه (3 الی 5 اسفند 96) برگزار می شود
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً به وبسایت رسمی  به آدرس
www.mte.org.my مراجعه کنید.

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی کوالالامپور(مالزی)
آدرس: Suite 1402 14th Floor Plaza Permata Jalan Kampar Off Tun Razak, Kuala Lumpur, 50400, Kuala Lumpur, WP Kuala Lumpur, Sentul Selatan, 57100 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malaysia