مدیا کانورتور پلنت سری Media Converter planet GT80X

مدیا کانورتور پلنت سری Media Converter planet GT80X


نمایندگی مدیا کانورتور  شبکه پلنت Media Converter  planet
قیمت مدیا کانورتور  شبکه پلنت Media Converter  planet


ارائه دهنده شبکه های اترنت 10/100/1000MBPS از طریق پورت RJ-45 
، مبدل های رسانه ای PLANET GT-802، GT-802S، GT-805A و GT-806A / B
پشتیبانی از تبدیل 10/100/1000MBPST و 1000Base-LX / SX شبکه.
اتصال SC / SFP / WDM با حالتمالتی مود و سینگل مود .

مدیا کانورتور پلنت سری Media Converter planet GT80X
شبکه فیبر نوری برای ISP ها، شرکت ها و خانه هابا عملکرد بالا انتقال داده ها و نصب آسان، GT-80x می تواند راه حل شبکه ISP FTTH (فیبر به خانه) یا FTTC (Fiber to Curb) را برای ISP ها و FTTB (فیبر به ساختمان)، برای دفتر کوچک محیط شبکه شرکت ها.
 

مدیا کانورتور پلنت سری Media Converter planet GT80X

 

Ordering Information

GT-802

10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220/550m

GT-802S

10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10km

GT-805A

10/100/1000Base-T to 1000Base-SX/LX Media Converter (mini-GBIC, SFP)-distance depends on SFP module

GT-806A15

10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1310nm~15km

GT-806B15

10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1550nm~15km

GT-806A60

10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1310nm~60km

GT-806B60

10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1550nm~60km

مدیا کانورتور پلنت سری Media Converter planet GT80X

• Complies with IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX. 
• TP port supports 10/100/1000Base-T auto-negotiation and auto-MDI/MDI-X. 
• 1000Base-SX: 50/125μm or 62.5/125μm multi-mode fiber cable, up to 220/550m (GT-802). 
• 1000Base-LX: 9/125μm single-mode cable provides long distance for 10km (GT-802S). 
• 1000Base-LX WDM interface for up to 15km (single-mode fiber 9μm/125μm) on GT-806A15/B15. 
• 1000Base-LX WDM interface for up to 60km (single-mode fiber 9μm/125μm) on GT-806A60/B60. 
• 1000Base-T: 2-pair Cat. 5/5e/6 UTP cable, up to 100 meters. 
• Layer 2 key Feature

 

مشخصات محصول