هدایت کننده یا پنل مدیریت کابل تلگارتنر Telegartner

هدایت کننده یا پنل مدیریت کابل تلگارتنر Telegartner


نمایندگی انواع هدایت کننده کابل تله گارتنرTelegaertner  Cable Manager

قیمت انواع هدایت کننده کابل تله گارتنر Cable Manager Telegaertner

هدایت کننده پنل مدیریت تلگارتنر یا Cable Management تک یونیت ، 19 اینچ با پارت نامبر H02025A0343 جهت مدیریت آرایش کابل ها شبکه وفیبر نوری (پچ کورد) طراحی و توسعه یافته که کاربرد آن محافظت بیشتر از کابل ها و پچ کورد ها و در عین حال برقرای نظم و شکل ساختار یافته تری در رک ها می گردند.

کابل منیجر (نگهدارنده‌ی کابل)

با رواج اتصالات پرتراکم در سرور روم‌ها یا دیتا سنترها، مدیریت کابل دشوارتر از گذشته شده است. به‌هم‌ریختگی کابل‌ها اغلب در رَک‌ها رخ می‌دهد و موجب مشکلات زیادی برای نصب‌های بعدی و تعمیر و نگهداری کابل‌ها می‌شود.
نصابان شبکه به دنبال ابزارهایی موثر برای ایجاد کابل‌کشی ساختاریافته هستند.
به نظر می‌رسد کابل منیجر یک اکسسوری مناسب برای مدیریت کابل‌ها باشد. امروزه، برای کابل‌کشی آسان‌تر در مکان‌های زیادی از این کامپوننت استفاده می‌شود.

مزایای Cable Manager
با کمک کابل منیجر، از کشیدگی کابل‌ها جلوگیری می‌شود تا قابلیت اطمینان در شبکه تضمین شود. علاوه بر این، کابل منیجر موجب یکپارچگی داده‌ها به شیوه‌ای منظم‌تر می‌شود.
با کابل‌کشی امن‌تر، فضا به طور منطقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. نصب کابل منیجر و استفاده از آن برای ساماندهی کابل‌های متعدد بسیار ساده است.
هزینه‌ی کابل منیجر مناسب است و یک سرمایه‌گذاری ضروری برای جلوگیری از افت شدید ناشی از به‌هم‌ریختگی کابل‌ها به حساب می‌آید

 

مشخصات محصول