پچ کورد فیبر نوری نگزنس SCSC N1232CCO2 2m

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SCSC N1232CCO2 2m


 

Patch Cord Nexans SC-SC Multi Mode Duplex N123.2CCO2 2m

پچ کورد های فیبر نوری به طور معمول به منظور ایجاد ارتباط بین دستگاه های اکتیو شبکه و انتهای سربندی شده کابل های فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرند.

 دراین خصوص بسته به نوع آداپتور های محل سربندی کابل و نوع کانکتور ورودی دستگاه اکتیو پچ کورد ها نیز با کانکتور مورد نظر تولید می گردند.

 بر این اساس انواع پچ کورد های فیبر نوری مالتی مود و سینگل مود با کانکتورهای LC, SC, FC, ST, E-2000, MTRJ و ... که بسته به نوع پلیش کانکتور ها APC و PC ، در نوع مالتی مود مانند دسته بندی کابل ها انواع OM1, OM2, OM3, OM4 که تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات دارند تقسیم نمود.

مشخصات فنی :

  • پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مد داپلکس
  • سایز کابل : 2 متر
  • نوع کانکتور : SC-SC
  • نوع کانکتور : SC-SC

 

مشخصات محصول