پچ کورد فیبر نوری SCSC SM Duplex 1m

پچ کورد فیبر نوری SCSC SM Duplex 1m


نمایندگی تجهیزات شبکه وفیبر نوری


Fiber Optic Patch Cord  SC-SC Single Mode Duplex 1m

سوئیچ شبکه و پچ پنل فیبر نوری توسط کابلی که دارای قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی هستند به هم متصل می شوند که آن کابل را پچ کورد فیبر نوری می نامیم. پچ کورد ها الزامآ متناسب با فیبر نوری انتخاب می شوند, مثلا پچ کورد Single Mode برا�� فیبر سینگل مد و پچ کورد Multi Mode برای فیبرمالتی مد استفاده می شوند. پچ کورد ها دارای کانکتور های مختلفی هستند که ممکن است بر اساس کاربرد, یک سر آن با سر دیگر متفاوت باشد.

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری  SC-SC Single Mode Duplex 1m :

  • نوع کالا : پچ کورد فیبر نوری 
  • نوع کانکتور : SC-SC
  • تعداد کانکتور : داپلکس
  • نوع کابل : سینگل مد
  • متراژ کابل : 1 متر

مشخصات محصول