پچ کورد فیبر نوری LCLC SM D LSZH 2m

پچ کورد فیبر نوری LCLC SM D LSZH 2m


نمایندگی  تجهیزات شبکه

Fiber Patch Cord  LC-LC Single Mode Duplex LSZH 2m

پچ کورد فیبر نوری را می توان با انواع کانکتورهای فیبر نوری طبقه بندی نمود. به عنوان مثال، پچ کورد LC به این دلیل که دارای کانکتور LC است به این نام خوانده می شود. به همین ترتیب پچ کورد SC، ST، FC، MT-RJ، E2000، MU و MPO / MTP و غیره وجود دارد.

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری  LC-LC Single Mode Duplex LSZH 2m

  • نوع کابل: کابل فیبر نوری LC-LC  Single Mode 
  • متراژ: 2 متری
  • تعداد کانکتور کابل: Duplex
  • رنگ: زرد

مشخصات محصول