پچ کورد فیبر نوری LCLC MM D OM2 5m

پچ کورد فیبر نوری LCLC MM D OM2 5m


نمایندگی تجهیزات شبکه و فیبر نوری

Fiber Patch Cord  LC-LC MM D OM2 5m

پچ کورد فیبر نوری برای اتصال بین پچ پنل فیبر نوری و سوئیچ شبکه از پچ کورد استفاده می کنیم. این پچ کورد ها بایستی متناسب با فیبر نوری انتخاب شوند. مثلا پچ کورد سینگل مود برای فیبر سینگل مود و پچ کورد مالتی مود برای فیبر مالتی مود.  پچ کورد ها دارای کانکتورهای مختلفی هستند که در کارخانه بر روی آنها نصب شده است .

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری  LC-LC MM D OM2 5m

  • نوع کابل: پچ کورد فیبر نوری  LC-LC  Multi Mode 50/125   OM2
  • تعداد کانکتور کابل: Duplex
  • متراژ: 5 متری
  • ویژگی ها: LSZH , OM2

مشخصات محصول