پچکورد Leviton UPDLC_S01 فيبر سينگل مود لويتون

پچکورد Leviton UPDLC_S01 فيبر سينگل مود لويتون


پچکورد Leviton UPDLC-S01 فيبر سينگل مود لويتون

پچکورد فيبر نوري لويتون Leviton با پارت نامبر UPDLC-S01 يک پچکورد LC به LC سينگل مود داپلکس يک متري مي باشد. بدين معني که اين پچکورد فيبر لويتون در دو انتهاي خود داراي دو کانکتور LC است .

LEVITON | UPDCL-S01
Patchcord OS2 SC-LC 1M

Specifications:

Connector Type

SC - LC

Fiber Type

OS2

Length

3.3 FT. | 1.01 M

Number of Fibers

2 FIBER

Type

PATCH CORDS

Mfr Number: UPDLC-S01

Rexel Part Number: 565023

UPC: 078477588659

Patch Cord Fiber Optic SM LC/LC

Patch Cord, Fiber Optic, Duplex, Riser, Non-Plenum, Single-Mode, 9/125 um, Connectors: LC/LC, Length: 3.281 ft.

مشخصات محصول