نمایشگاه الکامپ اوایل مرداد با سالن‌های الکام‌استارز الکام‌گیمز و الکام‌ترندز برگزار می‌شود

نمایشگاه الکامپ اوایل مرداد با سالن‌های الکام‌استارز الکام‌گیمز و الکام‌ترندز برگزار می‌شودنمایشگاه الکامپ اوایل مرداد با سالن‌های الکام‌استارز، الکام‌گیمز و الکام‌ترندز برگزار می‌شود

کمتر از یک ماه دیگر به شروع نمایشگاه الکامپ باقی مانده است.

الکامپ ۲۴ از ۶ الی ۹ مردادماه در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

پارسال، برای اولین سال نمایشگاه الکامپ به جای فصل پاییز و آذرماه، در تابستان و اوایل تیرماه برگزار شد. نتایج خوب این دوره و رضایت شرکت‌کننده‌ها باعث شده تا دوبار�� نمایشگاه الکامپ وسط فصل داغ تابستان برگزار شود.

قرار بود امسال نمایشگاه تلکام هم با نمایشگاه الکامپ همزمان برگزار شود ولی فعلا این توافق صورت نگرفته است و نمایشگاه تلکام در جای همیشگی خودش، مهرماه برگزار می‌شود.

در نمایشگاه الکامپ امسال هم می‌توانیم شاهد حضور صدها شرکت استارتاپی و کسب‌وکار نوپا در سالن الکام‌استارز باشیم. الکام استارز در چند نمایشگاه الکامپ اخیر، بهترین و پربازدیدترین سالن نمایشگاه بوده و همیشه شلوغ و پرسروصدا است.

سالن دیگر نمایشگاه امسال، الکام‌ترندز خواهد بود. الکام‌ترندز در ۶ محور اصلی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، بلاک‌چین و رمز ارزها، رایانش ابری، پردازش موازی و ابر پردازشگرها و اینترنت اشیا برگزار می‌شود. به دلیل اهمیت کلان داده‌ها (Big Data) امسال نیز بخشی به این موضوع اختصاص داده خواهد شد. احتمالا این سالن هم دیدنی خواهد بود.

الکام‌گیمز، سالن و پاویون دولتی‌ها، سالن‌های اپراتورهای موبایل و خارجی‌ها هم مانند همیشه در الکامپ ۲۴ حضور خواهند داشت.

ثبت‌نام نمایشگاه الکامپ تمام شده و بیش از ۶۰۰ شرکت آماده حضور در این نمایشگاه هستند. پیش‌بینی می‌شود مانند سال گذشته؛ امسال هم شاهد اشغال شدن کل نمایشگاه بین‌المللی تهران توسط الکامپ باشیم.