زمان برگزاری هفته فناوری دبی جیتکس 1620 مهر 1396

زمان برگزاری هفته فناوری دبی جیتکس 1620 مهر 1396جیتکس بزرگ‌ترین جشنوارهٔ کامپیوتر و آی سی تی در خاورمیانه است که در دبی برگزار می‌شود.

 

 

چرا دبی و چرا جیتکس؟

 

دبی یک شهر است که میتواند آینده  را به زمان حال بیاورد. که توسط دولتی آینده نگر پشتیبانی میشود، دبی شهر اولین هاست که از طریق سرمایه گذاری های مالی بر بالا بردن سطح تحقیق ها و توسعه ی ( R&D ) فن آوری های جدید، و ارائه برنامه های  تکنولوژیکی کاربردی در زندگی واقعی ؛ نسبت به بسیاری از دیگر شهرها پیشگام است - به این معنی که دبی در حال انجام اقداماتی قبل از دیگرانست.

هر شرکت فن آوری جهانی جدی در هفته تکنولوژی جیتکس - به عنوان بزرگترین و تاثیر گذار ترین رویداد فناوری در خاور میانه- شرکت میکند، این جا جایی است که در آن راه اندازی و معاملات  کسب و کارها ؛ ایمن هستند. جیتکس جایی است که در آن شما با ثروتمندترین و سریع ترین منطقه در حال رشد تکنولوژی در جهان مواجه میشوید.

هفته فناوری دبی (جیتکس) شناخته شده ترین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سراسر خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا است. این رویداد هر سال، برترین تولید کنندگان فن آوری  جهان و منطقه و بیشترین تعداد مدیران ارشد کمپانی های مختلف و متخصصان این صنعت را گرد هم می آورد. نمایشگاه هفته فناوری دبی همچنین اقدام به شناسایی تازه ترین تحولات جهانی در صنعت فن آوری اطلاعات و ارایه آنها در بخش رویداد های جدید و یا برنامه های کنفرانس می کند. نمایشگاه جیتکس امارات فرصتی برای توسعه کسب و کار، شناسایی و ملاقات نزدیک با تامین کنندگان، خرید و سفارش واخذ نمایندگی محصولات و همچنین یافتن فرصت های جدید کسب و کار است. قابل ذکراست این رویداد همزمان با نمایشگاه اینفوکام دبی و در یک مکان برگزار می شود. هفته فناوری دبی (جیتکس) یک رویداد است و من رویداد‌ها را دوست دارم

 

زمان برگزاری:

 16-20 مهر 1396 
 دبی ، امارات متحده عربی 
 مرکز تجارت جهانی دبی