بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اتوکام اصفهان 96 یا نمایشگاه الکامپ اصفهان 2017

بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اتوکام اصفهان 96 یا نمایشگاه الکامپ اصفهان 2017 نمایشگاه الکامپ اصفهان 2017
نمایشگاه اتوکام همواره به عنوان مهمترین رویداد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان مطرح بوده و تلاش بر این است تا تمام دست اندرکاران و مخاطبان این صنعت بتوانند در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند.
رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان اظهار کرد: در بیست و سومین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری که 30 آبان تا 4 آذر ماه برگزار خواهد شد، حضور شرکت هایی با موضوعات داده کاوی و اینترنت اشیا در اولویت قرار دارد.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، محمد اطرج با اشاره به برگزاری سمینارهای علمی با همکاری دانشگاه ها در حاشیه این نمایشگاه اظهار داشت: تلاش خواهد شد در بخش پروژه های دانشگاهی نیز شاهد ایجاد فضای رقابتی میان دانشگاه ها باشیم.

وی افزود: نمایشگاه اتوکام همواره به عنوان مهمترین رویداد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان مطرح بوده و تلاش بر این است تا تمام دست اندرکاران و مخاطبان این صنعت بتوانند در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند.

وی تأکید کرد: انتظار می رود در سال جاری که سال " اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال " نام گرفته است نمایشگاه اتوکام نیز بتواند بهبود مؤثری در کسب و کارهای این حوزه داشته باشد.  

رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان خاطرنشان ساخت: امیدواریم فضای مناسبی را برای عرضه نوآوری های همه فعالان این صنعت ایجاد کنیم چراکه به طور قطع نمایشگاه اتوکام باید بتواند در ارتقای کسب و کارهای فعالان بخش خصوصی نقش آفرینی کرده و مکانی برای ارتباط بیشتر فعالان این صنعت اعم از شرکت های حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات، کسب وکارهای نوپا، دانشگاهیان و استفاده کنندگان محصولات و خدمات این حوزه در بخش دولتی و خصوصی باشد.    

 

وی یادآور شد: تلاش می شود حضور بخش های مختلف از قبیل شرکت های نرم افزاری، شرکت های ارایه کننده خدمات زیر ساخت و حوزه شبکه، شرکت های آموزشی و شرکت های مخابراتی و توزیع کننده پهنای باند، fcp وservco  ، دولت الکترونیک و فعالیت های شاخص انجام شده دستگاه های اجرایی در این حوزه، دانشگاه ها، استارتاپ ها و عرضه کنندگان محصولات سخت افزاری را در نمایشگاه شاهد باشیم.

عنوان نمایشگاه:
بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اتوکام اصفهان 96

زمینه فعالیت نمایشگاه:
سخت افزار- نرم افزار - آموزشي و پژوهشي- خدمات دولت الكترونيك و تجارت الكترونيك - شبكه هاي داده و امنيت تبادل اطلاعات - مخابرات

تاریخ برگزاری:
سه شنبه 30 آبان 1396 الی شنبه 4 آذر 1396

زمان برگزاری:
ساعت 15:00 الی 21:00

محل برگزاری:
نمایشگاه بین المللی اصفهان

آدرس:
اصفهان، پل شهرستان، محل دایمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان