انواع تستر شبکه

انواع تستر شبکهجهت خرید تسترهای شبکه با ما تماس بگیرید 
برای دیدن جدیدترین تسترها و موجودی ها کلیک کنید .

 جدید ترین مقاله تست فلوک

1- لینک تستر شبکه

این تستر شبکه جهت بررسی ایرادات کابل شبکه از جمله تست قطع بودن و تست اتصال در کابلهای مختلف نظیر کابل کواکسیال,تلفن, cat5،cat6،cat5e و همچنین تست اتصالات شبکه مورد استفاده قرار میگیرد . توسط این دستگاه میتوان وضعیت خرابی در سیستم کابل کشی شبکه و همچنین اتصال صحیح سوکت ها و سلامت کابل اطمینال حاصل کرد.

تستر کابل شبکه معمولا از دو قسمت فرستنده و گیرنده قابل جداشدن جهت تست بصورت ریموت تشکیل شده است همچنین برخی مدلهای پیشرفته نیز علاوه بر تست اتصال سوکت های RG45 ، RG11 ، USB مجهز به دستگاه زوج یاب کابل جهت تشخیص و پیداکردن زوج کابل هایی که بار الکتریکی ندارند می باشند.

 

2- زوج یاب  یا فایندر

این دستگاه برای زمانهای به کار می آید که کابل توسط گروه کابل کشی درست لیبل گذاری نشده است این دستگاه نیز از 2 قسمت مین وریموت تشکیل میشود که برای استفاده از این دستگاه یک سر کابل باید کیستون یا سوکت بخورد و مین دستگاه به سوکت متصل شده و با ارسال سیگنال امکان پیدا کردن را به ما میدهد و ریموت دستگاه در نقطه مقابل به دنبال کابل می گردد با نزدیک شدن ریموت فایندر به سر کابل شروع به آژیر زدن می کند .

 

 

3- دستگاه فلوک پیشرفته

برای آنالیز بیشتر نود های شبکه کارشناسان ای تی معمولا از دستگاههای فلوک سری DTX 1800 و DSX 5000 وDSX8000  استفاده می کنند که دارای مزیت های زیادی از جمله و مهمترین آن تشخیص کابل��ای شبکه تقلبی از اورجینال می باشد و نحوه سربندی و کیفیت کابل کشی و....

تست فلوک انواع نود های شبکه  لینک های فیبر نوری را تست و آنالیز می کند ( کابل های مسی Cat7 Cat5e Cat6 و فیبرهای نوری سینگل مود و مالتی مود ) با دستگاه تستر Fluke DSX5000