انواع تستر شبکه

انواع تستر شبکهتستر ها شبکه را می توان به چندیدن بخش تقسیم کرد که قیمت و کارایی جز اصلی در این تقسیم بندی می باشد
در این میان شرکت فلوک ارائه کننده برترین تستر های شبکه می باشد البته قیمت انها هم به نسبت تستر های دیگر بالاتر می باشد.

لینک تستر شبکه

این تستر شبکه جهت بررسی ایرادات کابل شبکه از جمله تست قطع بودن و تست اتصال در کابلهای مختلف نظیر کابل کواکسیال,تلفن, cat5،cat6،cat5e و همچنین تست اتصالات شبکه مورد استفاده قرار میگیرد . توسط این دستگاه میتوان وضعیت خرابی در سیستم کابل کشی شبکه و همچنین اتصال صحیح سوکت ها و سلامت کابل اطمینال حاصل کرد.
 

تستر کابل شبکه معمولا از دو قسمت فرستنده و گیرنده قابل جداشدن جهت تست بصورت ریموت تشکیل شده است همچنین برخی مدلهای پیشرفته نیز علاوه بر تست اتصال سوکت های RG45 ، RG11 ، USB مجهز به دستگاه زوج یاب کابل جهت تشخیص و پیداکردن زوج کابل هایی که بار الکتریکی ندارند می باشند.

لینک تستر دیجیتال

 

زوج یاب  یا فایندر

این دستگاه برای زمانهای به کار می آید که کابل توسط گروه کابل کشی درست لیبل گذاری نشده است این دستگاه نیز از 2 قسمت مین وریموت تشکیل میشود که برای استفاده از این دستگاه یک سر کابل باید کیستون یا سوکت بخورد و مین دستگاه به سوکت متصل شده و با ارسال سیگنال امکان پیدا کردن را به ما میدهد و ریموت دستگاه در نقطه مقابل به دنبال کابل می گردد با نزدیک شدن ریموت فایندر به سر کابل شروع به آژیر زدن می کند .

 

فایندر یا همان زوج یاب

برای دیدن جدیدترین تسترها و موجودی ها کلیک کنید .

دستگاه فلوک پیشرفته

برای آنالیز بیشتر نود های شبکه کارشناسان ای تی معمولا از دستگاههای فلوک سری DTX 1800 و DSX 5000 وDSX8000  استفاده می کنند که دارای مزیت های زیادی از جمله و مهمترین آن تشخیص کابلهای شبکه تقلبی از اورجینال می باشد و نحوه سربندی و کیفیت کابل کشی و....

تسترهای شرکت فلوک تنوع بسیار زیادی دارند که با توجه به کاری که می خواهیم انجام دهیم شرکت ویرا شبکه کاسپین بهترین گزینه را به شما با کم ترین قیمت پیشنهاد  می کند .با ما تماس بگیرید.
تست فلوک چیست

تست فلوک انواع نود های شبکه  لینک های فیبر نوری را تست و آنالیز می کند ( کابل های مسی Cat7 Cat5e Cat6 و فیبرهای نوری سینگل مود و مالتی مود ) با دستگاه تستر Fluke DSX5000 
 

 

 

دستگاه پیشرفته فلوک 5000