انواع آداپتور فیبر نوری

انواع آداپتور فیبر نوری


انواع اداپتورهای فیبر نوری و تبدیل های اداپتوری

جهت اطلاع از موجودی و قیمت اداپتور با ما تماس بگیرید .
ST Singlemode ADAPTERST

Multimode ADAPTERSC Simplex

AdapterZrO2 ,APCSC Simplex

Adapter SMSC Simplex

Adapter MultimodeMU Duplex

AdapterMU AdapterMPO

AdapterLCSC

ADAPTERLC Simplex

Adapter SinglemodeLC Simplex

Adapter MultimodeLC Multimode DPX

ADAPTERHybird SC-ST Simplex

AdapterHybird SC-ST Duplex Metal

AdapterHybird SC-FC Flange Type SP Metal

AdapterHybird FC-ST Square Type SP Metal

AdapterHybird FC-ST Flange Type SP Metal

Adapter


 

مشخصات محصول