افتتاح رسمی نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات لویتون Leviton

افتتاح رسمی نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات لویتون Levitonنمایندگی لویتون


شرکت ویرا شبکه کاسپین ، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات لویتون در ایران، با هدف دسترسی آسان مشتری به محصولات لویتون و ارائه بهترین خدمات پس از فروش، نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در ایران را در طی مراسمی رسمی افتتاح کرد. 

نمایندگی ویرا شبکه کاسپین در آدرس تهران – بزرگراه اشرفی اصفهانی جنوب - خیابان پیامبر-خیابان شاهد-کوچه وحدت چهارم-پلاک8 -طبقه 1 – واحد 1 واقع و بر اساس استانداردهای روز شرکت لویتون مجهز شده است. این نمایندگی در روزهای کاری شنبه تا پنج‌شنبه آماده خدمت‌ رسانی به ایرانی ‌های عزیز می باشد.
 

کمپانی Leviton، بزرگترین تولیدکننده‌ تجهیزات زیرساخت شبکه، به تاریخ 2015/12/21، اعلام به مالکیت و خریداری شرکت اروپایی Brand-Rex که یکی از توسعه‌دهندگان کابل‌کشی ساخت‌یافته زیرساخت شبکه های کامپیوتری و پیشرو در ارائه راهکارهای صنعتی با کیفیت عالی است، نمود.
آقای داریوش لاری زاده مدیر ارشد اجرایی شرکت Leviton خاطرنشان نمودند که این اتفاق، Leviton را قادر می سازد که راهکار‌های جهانی را به طور کامل به مشتریان ارائه نماید و در عین حال مشتریان Brand-Rex نیز از کیفیت بالای محصولات و خدمات کمپانی Leviton بهره مند خواهند شد.

همکاری دوجانبه‌ Leviton و Brand-Rex، شرکت هایی که در حوزه جغرافیایی و صنعتی خود حضور بسیار قدرتمندی دارند، یک فرصت استثنایی برای رشد و پیشرفت است. همچنین این دو شرکت برای تکمیل راهکار‌های اتصال تجهیزات کابل‌کشی ساخت یافته، در اروپا، خاورمیانه، مکزیک و آمریکای لاتین فعالیت گسترده ای خواهند داشت.
شرکت Leviton علاوه بر حضور در صنعت کابل‌کشی ساخت یافته به عنوان تأمین کننده و شرکت ‌کننده‌ در پروژه های IT، همچنان پاسخگوی نیازهای مشتریان در سطح ایالات متحده نیز خواهد بود.

آقای راس گلد من (Ross Goldman) معاونت اجرایی و مدیر کل شرکت Leviton متذکر شد که تلفیق این دو شرکت سبب بالا رفتن کیفیت و ارائه‌ راهکارهای استاندارد در سطح بین المللی خواهد شد. این رویداد باعث افزایش گستره‌ خدمات، پشتیبانی و ارائه راهکارها به مشتریان در سطح جهانی خواهد شد.
شرکت Brand-Rex به بخش راهکار‌های شبکه Leviton با مدیریت آقای مارتین هانچارد پیوسته و فعالیت های خود را هماهنگ با نظرات آقای Ross Goldman دنبال خواهد کرد. لازم به ذکر است شرکت های Leviton & Brand-Rex هر یک به طور جداگانه کانال های فروش و توزیع خود را حفظ کرده و در عین حال عملیات جداسازی ساخت تجهیزات را نیز ادامه خواهند داد.

آقای مارتین هانچارد مدیرعامل برندرکس افزود: پیوستن به یک گروه صنعتی جهانی با حفظ ارزش های اصلی، بزرگترین هدف کمپانی Brand-Rex بوده است، ما از پیوستن به خانواده Leviton بسیار خرسندیم و دیدگاهمان از این تصمیم، ارائه‌ خدمات بیشتر به مشتریانی است که این اتحاد در بر خواهد داشت.
رئیس اجرایی شرکت Leviton -آقای دان هندلر- نیز اضافه نمود: از فرصت های به وجود آمده از این همکاری دو جانبه بسیار خوشحال هستم و به کمپانی Brand-Rex به عنوان بخشی از خانواده شرکت های Leviton خوش آمد می گویم.
با وجود این همکاری، Brand-Rex همچنان با نام سابق خود به فعالیت ادامه خواهد داد.

 

 

درباره Brand-Rex:
 Brand-Rex، شرکتی جهانی است که طراحی، ساخت و توسعه کابل ‌های مسی و فیبر نوری، برای برقراری ارتباطات مخابراتی و محیط‌هایی با شرایط کاری سخت را تولید و اجرا می‌کند.
این شرکت یکی از برترین ها در زمینه راهکارهای ارتباطی صنعت زیرساخت و معتمدترین کمپانی از سوی مشتریان خود است. دفاتر اصلی این شرکت در اسکاتلند و انگلیس است.
محصولات و سیستم های پیشرفته‌ این شرکت با بهترین کیفیت کربن خنثی تولید می شود که تمام گاز Co2 تولید و توزیع شده از محصولاتش را از بین می ‌برد.


درباره Leviton:
Leviton، ارائه دهنده راهکار‌های جامع است که نیازهای ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی را برآورده می سازد. این شرکت با بیش از یک قرن تجربه مشتریان خود را در ساخت و توسعه محیط‌هایی پایدار و هوشمند با استفاده از تجهیزات کابلی الکتریکی و راهکارهای اتصال شبکه، مراکز داده و سیستم های مدیریت انرژی و روشنایی یاری می کند.
این تجهیزات شامل سوئیچ های صنعتی و کلیدهای شارژ USB توکار، تجهیزات کنترل روشنایی، تجهیزات سیستم های شبکه و تجهیزاتی شارژ الکتریکی وسایل نقلیه می‌ باشد. راهکارهای Leviton صرفه جویی در مصرف انرژی، زمان و هزینه را به ارمغان می آورد.